75 jarig bestaan NVP en de toekomst van pleegzorg

Beste ##firstname##,

Dit jaar bestaat de NVP 75 jaar en organiseerde een symposium in het teken van de toekomst van pleegzorg. In deze editie lees je over het symposium en meer!

 

Symposium: De Toekomst van Pleegzorg

Tijdens het jubileumsymposium – georganiseerd om het 75-jarig bestaan van de NVP te vieren – dachten pleegouders, jongeren, professionals en vele andere betrokkenen samen na over de toekomst van pleegzorg. Een feestelijke dag met een serieuze ondertoon, vol ontmoetingen en frisse ideeën. Ook werd de jubileumeditie van BIJONS officieel gepresenteerd.

Lees verder
 

Verhalenvoorstelling

Kom luisteren naar verhalen recht uit het hart van de pleegzorg! Over jeugd- en pleegzorg bestaan veel meningen en inzichten. Hoe ervaren de mensen die direct met pleegzorg te maken hebben zélf hun rol? Wat hebben zij nodig en waar verlangen zij naar? 
 
Tijdens de bijzondere Verhalenvoorstelling over pleegzorg delen drie mensen hun persoonlijke verhaal. Een voormalig pleegkind, moeder en pleegmoeder nemen het publiek mee in hun leven, hun worstelingen en hun veerkracht.

Vanaf 18.00 uur kun je rustig binnenkomen, waar een eenvoudige maaltijd voor je klaar staat.Om 18.45 uur begint de twee uur durende voorstelling.Na een korte pauze is er gelegenheid om met elkaar en de vertellers in gesprek te gaan. 
 
Deelname, inclusief eten, is gratis. Aanmelden kan hier.
Heb je vragen? Stuur een mail naar ldouma@denvp.nl