Aftelbericht #2: Mijn Pleegzorgboekje, voor bijzondere momenten
7 februari 2021 om 11:00 0 reacties
Verwelkom je binnenkort een nieuw pleegkind? Of neem je juist afscheid? Verras ze met een persoonlijk boekje. In Mijn Pleegzorgboekje kunnen jullie samen bijzondere momenten en mijlpalen vastleggen die jullie meemaakten, of nog gaan beleven. Een boek vol vragen en Weet-je-datjes, met ook ruimte voor praktische informatie over pleegzorgplaatsing en contactgegevens. Speciaal gemaakt voor pleegkinderen en kinderen die tijdelijk niet thuis kunnen wonen!
Kinderen kunnen hun ouders, pleegouders en hulpverleners in dit vrolijke invulboek laten schrijven. En ze kunnen zelf opschrijven wat ze belangrijk vinden en wat er allemaal aan hem of haar te ontdekken valt. Zodat het nieuwe pleeggezin of gezinshuis precies weet hoe ze kunnen helpen met het wennen. Mijn Pleegzorgboekje is online te bestellen bij Mijnpleegzorggedoe.nl
Dit is Lockdown Aftelbericht nummer 2. Samen met alle pleegouders en gezinshuisouders van Nederland tellen we af tot het einde van de lockdown.